اجتماعیاخبار

استاندار گلستان: باید زمینه بهبود کیفیت زندگی در بافت های فرسوده را فراهم آوریم

استاندار گلستان گفت: باید با استفاده از همکاری دستگاه های اجرایی و یا ساخت مدارس، ایجاد پاسگاه و… زمینه بهبود کیفیت زندگی در بافت های فرسوده را فراهم آوریم.

هادی حق شناس عصر شنبه ۱۹ تیر در جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان، اظهار کرد: دفاتر تسهیل گری در محلات حاشیه نشین و آسیب دیده اطلاعات جامع و ارزشمندی از محله ها دارند که می تواند مورد بهره برداری دستگاه ها در راستای ارتقا کیفیت زندگی مردم قرار گیرد.

وی افزود: بخشی از بافت شهرهای جلین، قرق و سرخنکلاته پس از طی مراحل قانونی و کمیسیون ماده ۵ جز بافت های فرسوده قرار خواهند گرفت و از تسهیلات بانکی و اعتبارات بازآفرینی شهری برخوردار خواهند شد.

استاندار گلستان یادآور شد: محله هایی در گرگان نیز پس از مصوبه کمیسیون ماده ۵ به عنوان محلات هدف بازآفرینی قرار گرفته اند که این اقدام می تواند زمینه احیای این محله ها را فراهم آورد.

حق شناس گفت: برای ساماندهی آبهای سطحی در شهرهای آزادشهر، ترکمن و خان ببین اعتبارات بازآفرینی شهری مصوب و تخصیص یافت.در این جلسه سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گزارشی از آخرین اقدامات ستاد بازآفرینی شهری استان ارایه کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا