اخبار

افتتاح «استودیو کافه گفتگو» در ایستگاه انتخابات کلاله

فرماندار کلاله افتتاح «استودیو کافه گفتگو» را فرصتی برای معرفی و ارائه برنامه نامزدها دانست و افزود: از دیگر اهداف این طرح این است که مردم بتوانند بیشتر و بهتر با اهداف و رویکرد نامزدها آشنا شوند.

به گزارش مردم گلستان،فرهاد شیبک عصر روزیکشنبه،  در آیینی که با حضور فرماندار، ائمه جمعه، اعضای هیات اجرایی و نظارت و بازرسی بر انتخابات و فعالیت رسانه شهرستان کلاله برگزار شد ضمن راه اندازی «استودیو کافه گفتگو» در ایستگاه انتخابات در محل فرمانداری کلاله، اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح استفاده نامزدهای انتخاباتی، مردم و رسانه از این کافه گفتگو است.

وی با اشاره به اینکه این طرح تحت عنوان «کافه گفتگو» در کلاله آماده شد، گفت: پس از آن این طرح در هیات بررسی تبلیغات استان ارائه و به تصویب رسید.

فرماندار کلاله این طرح را فرصتی برای معرفی و ارائه برنامه نامزد ها دانست و افزود: از دیگر اهداف این طرح این است که مردم بتوانند بیشتر و بهتر با اهداف و رویکرد نامزدها آشنا شوند.

شیبک در مورد نحوه حضور نامزدها و استفاده از این استودیو گفت: طی چند روز باقی مانده از تبلیغات انتخابات نامزدها در استودیو (طبق جدول زمان بندی) حضور یافته و به سوالات مردم و فعالین رسانه پاسخ می دهند.

وی همچنین ین اقدام را فعالیتی در جهت پر شور کردن انتخابات و حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی عنوان کرد و گفت: امیدواریم مشارکت پرشور، حماسه و جشن ملی را در ۱۱ اسفند ماه شاهد باشیم.

فرماندار کلاله انتخابات را فرصتی برای رسیدن به توسعه و پیشرفت و بالا بردن توان کشور دانست و توضیح داد: حفظ آرمان‌ها و حضور در صحنه دفاع از جمهوری اسلامی مهمترین وظیفه ای است که بر دوش همه ما است و مردم بصیر ما در تمام این سال‌ها با حضور به موقع نشان داده اند که پای مسئولیت و وظیفه خویش هستند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا