اجتماعیاخبار

تعیین شعب ویژه برای رسیدگی سریع‌تر به پرونده اخلال گران نظم و امنیت در گلستان

رئیس‌کل دادگستری گلستان با اعلام حمایت قاطع دادگستری استان از نیروی انتظامی برای تأمین امنیت بهتر و پایدار، از تعیین شعب ویژه برای رسیدگی سریع‌تر به پرونده اخلال گران نظم و امنیت در استان خبرداد.

حیدر آسیابی امروز دوشنبه ۱۱ مردادماه در دیدار فرمانده انتظامی استان، اظهار کرد: نیروی انتظامی یکی از ارکان مهم تأمین امنیت اجتماعی است و وظیفه دستگاه قضایی حمایت قاطع از مأموریت‌های پلیس است و در این زمینه از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنیم.

وی افزود: موضوع امنیت در گلستان به‌عنوان یکی از استان‌های مقصد گردشگری مهم و حیاتی است و بنا داریم برنامه جامع و پیشگیرانه با کمک پلیس برای ناامن کردن فضا برای اراذل و اوباش در استان تدوین کنیم.

رئیس‌کل دادگستری گلستان از تعیین شعب ویژه در دادسراها و دادگاه‌های استان برای رسیدگی سریع‌تر به پرونده اراذل و اوباش هم خبرداد و گفت: به اراذل و اوباش و کسانی که امنیت مردم را مخدوش کنند و اقتصاد گردشگری استان را به خطر بیاندازند، اجازه عرض اندام نخواهیم داد.

در ادامه، سردار محمد سعید فاضل دادگر فرمانده انتظامی استان هم در این دیدار گفت: پلیس همیشه از حمایت دستگاه قضایی برخوردار است و تحقق اولویت ما که حفظ جان، مال و ناموس مردم است در سایه تعامل و همدلی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی امکان‌پذیر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا