اجتماعیاخبار

تلاش برای کاهش ازدحام جمعیت در مراکز واکسیناسیون گلستان

استاندار گلستان گفت: تلاش داریم با تجهیز مراکز جدید واکسیناسیون و افزایش سهمیه واکسن استان، از ازدحام جمعیت بکاهیم.

هادی حق‌شناس امروز سه‌شنبه ۲۶ مرداد در بازدید از مرکز واکسیناسیون در مسجد امام علی علیه‌السلام گرگان، اظهار کرد: تلاش‌ها و زحمات شبانه‌روزی کادر درمان در عرصه مقابله با کرونا شایسته تقدیر است و خوشبختانه پزشکان، پرستاران و کادر درمان با روی گشاده و روحیه بالا همچون روزهای اول درگیری با بیماری کرونا به خدمت‌رسانی می‌پردازند.

وی افزود: مقرر شده علاوه بر سهمیه معمول استان، ۳۰ هزار دُز واکسن به گلستان ارسال شود تا روند واکسیناسیون استان بیش از پیش سرعت گیرد.

استاندار گلستان بیان کرد: همه مراکز واکسیناسیون در ایام تعطیلات جهت خدمت‌رسانی به مردم باز هستند و البته با همکاری کادر درمان در حال افزایش مراکز واکسیناسیون هستیم.

حق‌شناس یادآور شد: خوشبختانه روند واکسیناسیون در استان مناسب است و بیش از ۲۵ درصد یک‌میلیون ۲۵۰ هزار نفر واجد شرایط واکسیناسیون تا به حال واکسن زده‌اند و البته در شهر گرگان تا به حال بیش از ۴۰ درصد واجدین شرایط واکسینه شده‌اند.

وی گفت: امیدواریم در این ایام تعطیلات با واکسیناسیون، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی از فشار بر کادر درمان بکاهیم و بتوانیم هرچه سریع‌تر از پیک پنجم عبور کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا