اخبار

توزیع روزانه مرغ در گلستان به ۲۰۰ تن افزایش می‌یابد

استاندار گلستان گفت: طی هفته‌های اخیر روزانه بیش از ۱۱۰ تن مرغ در استان توزیع شد اما برای رفع مشکلات مردم تا اطلاع ثانوی روزانه ۲۰۰ تن مرغ در بازار توزیع خواهد شد.

هادی حق‌شناس امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان اظهار کرد: متأسفانه در برخی استان‌های همجوار قیمت مصوب مرغ رعایت نمی‌شود اما در گلستان تأکید داریم مرغ با قیمت مصوب کیلویی ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان به مردم عرضه شود و دستگاه‌های نظارتی موظف به نظارت بر اجرای صحیح مصوبات هستند.

وی افزود: کشتارگاه‌ها و مرغداری‌های سراسر استان در تمام شهرستان‌ها می‌توانند تا پایان وقت اداری روز شنبه ۲۳ اسفندماه نسبت به دریافت مجوز عرضه مرغ گرم با قیمت مصوب اقدام کنند.

استاندار خاطرنشان کرد: رستوران‌ها با همکاری اتحادیه مرغداران می‌توانند نسبت به دریافت مستقیم مرغ گرم اقدام کنند تا بدین وسیله از صف‌های تشکیل شده در مقابل مرغ فروشی‌ها کاسته شود.

به گزارش مردم گلستان به نقل از استانداری گلستان، حق‌شناس گفت: تلاش داریم طی برنامه‌ای در بین کارکنان دستگاه‌های اجرایی تا ۱۵ فروردین توزیع مرغ صورت گیرد تا این اقدام نیز زمینه دسترسی ساده‌تر سایر اقشار جامعه به مرغ را فراهم آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا