اجتماعیاخبارسیاسی

دشمن به دنبال جداکردن مردم از حاج قاسم است

نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: دشمنان با اقدام تروریستی در کرمان به دنبال جدا کردن مردم از شهید سلیمانی هستند.

 

به گزارش مردم گلستان، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی، در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: جایگاه سردار شهید سلیمانی به عنوان مرد میدان نه تنها برای ملت ایران بلکه برای ملت منطقه، لبنان، سوریه، فلسطین و یمن یک چهره بین المللی و محور مقاومت بود.

نماینده ولی فقیه افزود: با بیان اینکه بنیان این مقاومت ایستادگی در مقابل توطئه های آمریکا و ایادی آمریکا بود،این مقاومت برای دشمن ساده نیست و او را رنج می‌دهد و تا مغز استخوانش را می سوزاند.

وی گفت: حادثه تلخ و تاسف‌بار تروریستیِ کرمان که در سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی اتفاق افتاد و منجر به شهادت و مجروح‌شدن جمعی از زنان، مردان و کودکان بی‌گناه شد موجب تاثّر و تالّم عمیق قلبی است.

نورمفیدی افزود: این حمله تروریستی، بار دیگر نمایش اقدام رذیلانه جنایتکارانی بود که اقتدار و عزت ایران اسلامی را هدف قرار داده اند.

امام جمعه گرگان گفت: دشمنان در ایام سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی می خواستند ضربه شستی نشان دهند و یک ضربه ای بزنند اما این کارها نه تنها به جایگاه شهید سلیمانی ضربه ای وارد نمی کند بلکه باعث تقویت جایگاه شهید حاج قاسم سلیمانی می شود.

وی بیان کرد: آنها با این حادثه تروریستی می خواهند مردم را از شهید جدا کنند و به دنبال مقاصد شیطانی خود هستند.

نورمفیدی اظهار کرد: خداوند متعال همانطور که آن شهید بزرگوار را در جوار رحمت و رضوان خودش و در بهترین مقامات معنوی و بهشتی قرار داده است انشاءالله دشمنان این شهید و دشمنان انقلاب اسلامی ایران و دشمنان مقاومت را به ذلت بیندازد که از همه چیز برایشان بدتر باشد.

نماینده ولی فقیه افزود: این حادثه بسیار غمبار و غم انگیز و دردآور بود و به همه امت اسلامی، مردم منطقه، گروه های مقاومت به خصوص مردم کرمان و خانواده شهدا و همه کسانی که برای شرکت در مراسم بزرگداشت سالرو شهادت سردار دلها رفته بودند تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای مجروحین این حادثه تروریستی شفای عاجل را دارم.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا