اجتماعیاخبار

دیدار فرماندارمینودشت با جمعی از مدیران شرکت های تعاونی

به گزارش مردم گلستان به نقل از روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی مینودشت ، فرماندار شهرستان مینودشت روز یکشنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ که مصادف است با روز جهانی تعاون به همراه معاونت سیاسی و امنیتی فرماندار، مسئول بسیج سازندگی سپاه پاسداران، با تعدادی از تعاونگران شهرستان دیدار کرد.

محمد تقی قزلسفلو فرماندار شهرستان مینودشت خاطرنشان کرد :شرکت های تعاونی با توجه به فضاهای جدید ایجاد شده در حوزه اقتصادی کشور لازم است تا در بحث کسب و کارهای نوین ورود یابند تا موفقیت های بیشتری حاصل گردد.

وی با بیان این که باید عمق بخشی در تعاونی ها شکل بگیرد، اظهارداشت : شرکت های تعاونی برای بقا و حرکت رو به جلوی خود لازم است تا نیازهای جامعه را بشناسند و در راستای آن حرکت نمایند.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مینودشت در این جلسه با گرامیداشت هفته تعاون گفت: در شهرستان  ۹۶۷ شرکت تعاونی به ثبت رسیده است که تعداد ۶۴۷ بخش کشاورزی ، ۲۱۰ تعاونی خدمات ، ۱۱۰ تعاونی در حوزه صنعت می باشد و در هفته تعاون ۴ تعاونی شهرستان موفق به کسب مقام برتر استانی شدند که یکی از شرکتهای تعاونی ما در حوزه صادرات محور موفق به کسب رتبه استانی شد.

در این نشست برخی از مدیران شرکت های تعاونی دیدگاه ها و نظرات خود را پیرامون فعالیت خود برشمردند ودر پایان فرماندار شهرستان مینودشت از تعدادی از مدیران شرکت های تعاونی تقدیر کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا