اخبارسیاسی

روایت آیت‌الله نورمفیدی از تلاش دشمنان برای برهم زدن وحدت در جریان سیل گلستان/باید مراقب دام‌های شیطانی دشمن باشیم

به گزارش مردم گلستان، به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در گلستان، آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی در جلسه ستاد استهلال دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گلستان ضمن تبریک ماه مبارک رمضان به همه امت اسلامی و به خصوص مردم استان گلستان اظهار داشت: همدلی و یکپارچگی امت اسلامی خواست خداوند متعال، قرآن کریم و پیامبر گرامی اسلام (ص) است.

وی با تاکید براینکه، به آن مرحله‌ای برسیم که مسئله رویت هلال ماه عامل وحدت امت اسلامی باشد و به هم نزدیک کند، تصریح کرد: در نهایت باید به آن برسیم که موضوع استهلال و رویت هلال ماه در یک روز و زمان خاص و حلول ماه رمضان و عید سعید فطر، مورد قبول همه مسلمانان قرار خواهد گرفت.

آیت‌الله نورمفیدی با بیان اینکه، دشمن قطعا نمی‌خواهد چنین امری اتفاق بیفتد، گفت: ایجاد تفرقه و اختلاف خواست دشمن است و هرگز نمی‌خواهد وحدتی این چنینی به وجود بیاید و ما مسلمانان باید در این دامی که دشمن برای برهم زدن اتحاد ما پهن کرده است، گرفتار نشویم.

وی با اشاره به اینکه، در طول این ۴۲ سال بعد از انقلاب اسلامی، استان گلستان نمونه وحدت و همدلی است، تصریح کرد: هرچند دشمنان در تلاشند که این وحدت را برهم بزنند و در همین جریان اخیر و حادثه ای که در ابتدای سال رخ داد، دشمنان از درون و خصوصا از بیرون خیلی تلاش کردند که از این حادثه یک درگیری و جنگی در استان گلستان راه بیاندازند.

نماینده ولی فقیه در گلستان خاطرنشان کرد:  این مایه خوشحالی است که همه اقوام و مذاهب در استان گلستان در کمال صفا و صمیمت با حفظ وحدت و یکپارچگی در کنار هم زندگی می‌کنند.

وی تاکید کرد: باید از وحدت و همدلی مردم استان خوشحال و خدا را شاکر باشیم و اجازه ندهیم که آنچه را که عوامل شیطان می‌خواهند نه تنها در استان گلستان بلکه در تمام بلاد اسلامی رخ ندهد.

آیت‌الله نورمفیدی با بیان اینکه، همدلی، همراهی و یکپارچگی امت اسلامی خواست خداوند متعال، قرآن کریم و پیامبر گرامی اسلام (ص) است، افزود: همه امت اسلامی در مسائل کلی باید دست در دست هم دهند و در مقابل دام‌های گسترده شده دشمنان ید واحده باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا