اخبار

سرپرست معاونت عمرانی استانداری با ۹ رای بعنوان شهردار گرگان معرفی شد

پس از انتشار خبری مبنی بر دستگیری یکی از مدیران شهری در روز پنجشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ به جرم اخذ رشوه ۱۰۰ سکه ای، اعضای شورای شهر گرگان عصر شنبه مصادف با ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ پس از تشکیل جلسه سرپرست معاونت عمرانی استانداری را با ۹ رای بعنوان شهردار گرگان جایگزین محمدرضا سبطی کردند.
به گزارش مردم گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری گرگان؛ عصر روز شنبه، در جلسه غیرعلنی و بدون حضور اصحاب رسانه، اعضای شورای شهر گرگان با ۹ رای، سیدمحمدرضا سیدالنگی را به عنوان سرپرست شهرداری گرگان انتخاب کردند.
رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در اولین گفتگو پس از انتصاب دومین شهردار این دوره گرگان گفت: «محمدرضا سبطی» شهردار سابق گرگان استعفا داد و پرونده وی در مراجع قضایی در حال رسیدگی است.
ناصر گرزین رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه افزود: پس از استعفای محمدرضا سبطی و پذیرش استعفا از طرف اعضای شورای اسلامی شهر گرگان، سیدمحمدرضا سیدالنگی یکی از کارکنان رسمی شهرداری گرگان که در حال حاضر معاون عمرانی استاندار گلستان است به عنوان سرپرست و شهردار گرگان انتخاب شد.
وی در ادامه با تقدیر از استاندار گلستان گفت: از دکتر زنگانه کمال تشکر داریم که اجازه دادند مهندس سید النگی ادامه خدمت را به عنوان شهردار گرگان داشته باشند تا ما بتوانیم روند توسعه شهر را با سرعت پیگیری کنیم.
رئیس شورای اسلامی شهر گرگان خاطرنشان کرد: نکته مهم در جلسه این بود که هر ۹ عضو شورا به اتفاق آراء به آقای سید النگی رای مثبت دادند.

سید النگی متولد تیر ۱۳۵۳ کارمند رسمی شهرداری گرگان با مدرک تحصیلی کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد گرگان و دو مدرک مدیریت اجرایی و ژئوتکنیک از دانشگاه های مدیریت صنعتی گرگان و آزاد اسلامی واحد همدان، پیش از این به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان فعالیت می کرد و همچنین سابقه قائم مقام شهرداری گرگان را نیز در کارنامه دارد.
سوابق و رزومه کاری دومین شهردار گرگان در ششمین دوره شورای شهر :
کارشناس عمران شهرداری کردکوی
مسئول فنی شهرداری کردکوی
مسئول شهرسازی شهرداری کردکوی
معاونت فنی و شهرسازی شهرداری کردکوی
معاونت شهرداری کردکوی
عضو هیئت موسس دفتر نمایندگی نظام مهندسی کردکوی
عضویت در هیئت مدیره دفتر نمایندگی نظام مهندسی کردکوی در ادوار مختلف
عضو کمیته کنترل نقشه دفتر نمایندگی نظام مهندسی کردکوی از بدو تاسیس
معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری گرگان
شهردار نوکنده در سال ۸۷
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان
گفتنی است شب چهارشنبه ۹ شهریور مدیر ارشد شهرداری گرگان به اتهام دریافت رشوه دستگیر شد.
این مدیر قرار بود در ازای دریافت ۱۰۰ سکه طلا مسئله یک پرونده که در بخش حقوقی این دستگاه مشکل داشت برطرف کند که در زمان دریافت ۲۷ سکه طلا به عنوان پیش پرداخت با ورود سربازان گمنام امام زمان عج در منزل مسکونی خود دستگیر شد./ب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا