اجتماعیاخبارسیاسیویژه خبری

شهردار گنبدکاووس منصوب شد

در پی عزل موسوی شهردار اسبق؛

پس از یک وقفه سه ماهه شهردار جدید گنبد منصوب شد.

به گزارش مردم گلستان، در پی عزل سید علی اصغر موسوی در آذرماه سال جاری و با یک وقفه سه ماهه اعضای شورای اسلامی شهر گنبدکاووس به اتفاق آرا «امیرعلی لطیفی» سرپرست فعلی را به عنوان شهردار انتخاب کردند.

رئیس شورای شهر گنبدکاووس: شب گذشته در جلسه شورای شهر گنبدکاووس، امیرعلی لطیفی سرپرست شهرداری گنبدکاووس با اخذ ۶ رای از آرای اعضای شورای شهر، به عنوان شهردار گنبدکاووس انتخاب و معرفی شد

عباسی رییس شورای شهر گنبد کاووس گفت : در فراخوان انجام شده توسط اعضای شورای شهر گنبدکاووس چند نفر برای تصدی شهرداری این شهر اعلام آمادگی کرده و برنامه‌های خود را ارائه کردند.

وی ادامه داد: طی چند جلسه بررسی رزومه و برنامه‌های ارائه شده آنان، در نهایت اعضای شورای شهر گنبدکاووس سرپرست فعلی را برای تصدی سمت شهردار مناسبت تشخیص دادند.

عباسی خاطرنشان کرد: مصوبه شب گذشته شورای شهر گنبدکاووس پس از انجام فرایند اداری و تایید توسط مراجع قانونی اجرا خواهد شد.

پیشتر مهدی ملک مدیرکل راه و شهرسازی استان بعنوان گزینه جدی این پست معرفی شده که ایشان نیز با صدور اطلاعیه ای دست رد به سینه شورای شهر زد.

شهردار اسبق گنبد ۲۵ آذرماه سال جاری طی نامه ای از سوی سید علی مهاجر معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان و رئیس تخلفات اداری کارکنان استان گلستان از سمت شهرداری گنبدکاووس شد.

در این نامه اعلام شده بود تخلفات اداری سید علی‌اصغر موسوی در جایگاه شهردار گنبد محرز و از این جایگاه عزل و تا دو سال از جایگاه خود تنزل خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا