اجتماعیاخبار

شور عاطفه‌ها در گلستان در آستانه شروع سال تحصیلی

جشن شور عاطفه‌ها به‌منظور کمک به دانش‌آموزان نیازمند با شعار «باهم مشق محبت بنویسیم» از ۲۰ شهریور تا ۱۱ مهرماه در گلستان همزمان با سراسر کشور برپاست.

مدیرکل کمیته امداد گلستان امروز (یکشنبه ۲۱ شهریورماه) در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: امسال ۳۵۰ پایگاه در سطح استان در روزهای چهارشنبه تا جمعه هفته جاری برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم استان برای دانش‌آموزان نیازمند دایر خواهد شد.

عیسی بابایی خاطرنشان کرد: سال گذشته ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان جذب کمک‌های مردمی را در جشن عاطفه‌ها داشتیم و امسال پیش‌بینی می‌کنیم کمک‌ها به ۱۰ میلیارد تومان برسد.

وی با اشاره به اینکه این جشن تا ۱۱ مهرماه برپا خواهد بود، گفت: سال گذشته از محل کمک‌های مردمی اقدام به خرید ۱۷۶۰ تبلت برای دانش‌آموزان تحت پوشش کردیم.

مدیرکل کمیته امداد گلستان تصریح کرد: در استان ۱۷ هزار دانش‌آموز و ۱۲۰۰ دانشجو نیازمند شناسایی و تحت پوشش قرار دارد.

بابایی گفت: هم استانی‌ها می‌توانند از طریق شماره‌گیری #۰۱۷*۸۸۷۷* و یا شماره کارت بانکی ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۷۰۲۲۶ در جشن عاطفه‌ها مشارکت داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری تحت نظارت این نهاد و پایگاه‌های نیکوکاری، نیز نسبت به تحویل کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم خیر استان اقدام خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا