اجتماعیاخبار

معاون هماهنگ کننده ناجا در گرگان: پهپادها برای کاهش تصادفات جاده‌ای به‌کار گرفته می‌شوند

به گزارش مردم گلستان به نقل از تسنیم  ، سردار محمدعلی نوری نژاد عصر امروز در حاشیه نشست با فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به برنامه پلیس برای تأمین امنیت و آرامش مردم به ویژه در سفرهای نوروزی اظهار داشت: پلیس به طور شبانه روزی و در ایام تعطیلات به وظیفه خود که برقراری نظم و امنیت است عمل می‌کند.

 وی با اشاره به کاهش تصادفات و تعداد جان باختگان سوانح رانندگی در ایانم تعطیلات نوروزی خاطرنشان کرد: براساس تجزیه و تحلیلی که از تصادفات جاده‌ای صورت گرفته خستگی، رعایت نکردن فاصله با خودروی جلویی و تخطی از سرعت مطمئنه مهمترین علت بروز تصادفات فوتی و جرحی است.

سردار نوری نژاد با بیان اینکه نیروی انتظامی ضامن امنیت کشور است، گفت: این امنیت در همه جای کشور از جمله استان گلستان به نحو مطلوبی ایجاد شده است.

وی با اشاره به استفاده از فناوری‌های به‌روز برای کنترل جاده‌ها بیان داشت: برای کاهش حوادث جاده‌ای پلیس از تجهیزات و فناوری نوین از جمله پهپادها استفاده می‌کند که بهره گیری از این ظرفیت تاکنون نتایج خوبی در پی داشت.

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی با بیان اینکه خروج مسافران از شهرهای مسافرپذیر افزایش یافته است از مردم خواست تا زمان برگشت خود از سفرهای نوروزی را مدیریت کنند.

وی به مسافران نوروزی توصیه کرد تا سفر خود را به روزهای پایانی موکول نکنند و متناسب با شرایط تردد جاده‌ها زمانبندی مناسبی را برای برگشت انتخاب کنند.

سردار نوری نژاد اظهار داشت: پلیس همه نیروها و تلاش خود را برای امنیت و آسودگی خاطر شهروندان و مسافران به کار گرفته است و امیدواریم مردم مانند همیشه همکاری لازم را با پلیس داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا