اجتماعیاخبار

کودک ۴ ساله سیرجانی مفقودی در گرگان به آغوش خانواده بازگشت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: پسر بچه ۴ ساله اهل سیرجان که عصر روز گذشته در ناهارخوران گرگان گم شده بود در صحت و سلامت پیدا شد و به آغوش خانواده بازگشت.

به گزارش مردم گلستان، قاسم غریب‌آبادی اظهار کرد: ساعت ۱۶:۱۵ روز گذشته ۱۵ تیرماه گزارش مفقودی یک پسر ۴ ساله از سوی پلیس و خانواده کودک به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان گلستان اعلام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: بلافاصله و در ساعت ۱۶:۳۰ تیم‌های عملیاتی به محل حادثه اعزام شدند. بر اساس اعلام خانواده کودک گمشده، حادثه در بلوار نهارخوران، خیابان خاکی و جنگلی روبروی اداره کل محیط زیست رخ داده است.

وی افزود: عصر امروز پس از ۲۴ ساعت جست‌وجوی امدادگران هلال‌احمر، نیروهای مردمی و محیط زیست، کودک حوالی منطقه مفقود شده در صحت و سلامت پیدا و به آغوش خانواده بازگشت.

غریب آبادی اظهار کرد: در این عملیات ۴۶ نیروی عملیاتی در قالب ۱۴ تیم شامل تیم‌های ارزیاب، آنست، کوهستان و واکنش سریع به همراه تیم‌های پشتیبان از آق قلا، واکنش سریع، آنست، مرکزی گرگان ERC، کردکوی بکارگیری شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان خاطرنشان کرد: همچنین ۴ دستگاه خودروی کمک‌دار سبک و ۳ دستگاه آمبولانس ۳ دستگاه موتورسیکلت، ۲ دستگاه هلی‌شات دستگاه‌های همکار و ۵ دستگاه موتورسیکلت داوطلب نیز استفاده شد و برای پیدا کردن کودک تلاش کردند.

وی در پایان به خانواده‌ها به ویژه مسافرین که به تفرجگاه‌ها ناآشنا هستند توصیه کرد مراقب افراد خانواده به ویژه کودکان باشند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا