اخبارسیاسی

گروه‌های سیاسی کلاله برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات تلاش کنند

فرماندار شهرستان کلاله با مهم دانستن حضور پرشور مردم در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد امسال خواستار تلاش احزاب، نخبگان و گروه‌های سیاسی منطقه برای افزایش مشارکت فعال و پرشور مردم کلاله در این رخداد مهم سیاسی شد.

به گزارش مردم گلستاناز پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری کلاله، محمد ابراهیمی تودرواری روز یکشنبه در نشست با جمعی از فعالان سیاسی این شهرستان گفت: احزاب و گروه‌های سیاسی با راهنمایی مردم نسبت به تشخیص و انتخاب فرد شایسته و اصلح می‌توانند زمینه تغییر و تحولات سازنده در کشور را فراهم کنند.

وی با تاکید بر افزایش اتحاد و همدلی گروه‌های سیاسی کلاله، افزود: آگاه سازی مردم از مزایای انتخابات و کنار گذاشتن اختلاف سلیقه‌ها، زمینه ساز انتخاباتی پرشور در شهرستان خواهد بود.

ابراهیمی تودرواری با یادآوری مشارکت ۸۲ درصدی مردم کلاله در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: حضور پرشور مردم پای صندوق‌های اخذ رای، توسعه و پیشرفت کشور، استان و شهرستان را به همراه خواهد داشت.

وی با اشاره به آمادگی کامل کلاله برای برگزاری انتخاباتی پرشور، از مردم خواست با مشارکت حداکثری خود در این رویداد سیاسی، برگ زرینی دیگری در تاریخ این شهرستان ثبت کنند.

همچنین با حضور فرماندار، رییس و اعضای هیات بازرسی انتخابات کلاله و نماینده هیات بازرسی انتخابات گلستان دفتر هیات بازرسی این شهرستان افتتاح شد.

به گفته فرماندار کلاله، شهروندان می‌توانند از طریق شماره تماس ۳۵۴۴۰۱۹۹ شکایات و گزارشات خود در خصوص تخلفات مرتبط با انتخابات را به هیات بازرسی اعلام کنند.

شهرستان کلاله با بیش از ۱۳۰ هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، دومین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و نخستین میاندوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۲۸ خردادماه امسال برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا