اجتماعیاخبارفرهنگ

گروه جهادی ۴۰۰ نفره ۵۸ خانه و مدرسه در شهر مراوه‌تپه را مرمت کردند

مسوول این گروه جهادی روز یکشنبه اظهار داشت که اعضای این گروه جهادی از استان‌های گلستان، تهران و البرز بودند که با حمایت مالی چهار میلیارد ریالی بنیاد علوی از دوم تا ۱۴ فروردین باحضور در شهر و روستاهای شهرستان مراوه‌تپه اقدام به فعالیت‌ کردند.

مهدی سادین افزود: اعضای این گروه جهادی در قالب ۳۰ تیم به روستاهای مراوه‌تپه اعزام شدند و اقدام به تعمیر و مرمت واحدهای مسکونی، احداث سرویس بهداشتی، حمام، دیوارکشی و بتن ریزی محوطه حیاط افراد کم برخودار و نیز رنگ آمیزی، دیوار کشی و بتن ریزی ۱۳ واحد آموزشی این شهرستان نمودند.

وی اضافه کرد: اقدامات انجام شده در راستای سیاست محرومیت زدایی بنیاد علوی از مناطق محروم و کمتر توسعه یافته انجام شد و تا حدودی توانست در رفع مشکلات عمرانی و بهداشتی موثر بوده و لبخند رضایت و امید به آینده را بر چهره مردمان این دیار بنشاند.

درهمین پیوند امانگلدی ضمیر فرماندار مراوه‌تپه نیز ضمن قدردانی از اقدامات این گروه جهادی، گفت: فعالیت‌های خداپسندانه این گروه جهادی در تعطیلات نوروزی در ادامه طرح‌ها و فعالیت‌های محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان با همکاری دستگاه‌های اجرایی انجام شد و این رویه خدمتی همچنان ادامه دارد.

شهرستان مراوه‌تپه افزون بر ۶۷ هزار نفر جمعیت دارد که در دو نقطه شهری و ۱۰۸ روستای دارای کد شناسایی سکونت دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا