اجتماعیاخبارحوادث

گروگان مراوه‌‎تپه‌ای در کمتر از ۲ ساعت آزاد شد

فرمانده انتظامی مراوه‌تپه از وقوع یک فقره آدم‌ربایی در این شهرستان خبر داد و افزود: گروگان مراوه‌‎تپه‌ای در کمتر از ۲ ساعت آزاد شد.

به گزارش مردم گلستان، سرهنگ روح اله قره سفلو عصر شنبه در جمع خبرنگاران آخرین اقدامات پلیس در خصوص وقوع یک فقره آدم‌ربایی در شهرستان مراوه‌تپه را تشریح و اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع آدم‌ربایی در شهرستان مراوه‌تپه، مأموران انتطامی در حداقل‌ترین زمان ممکن، عملیات بررسی موضوع را آغاز کردند.

وی گفت: اقدامات میدانی و اطلاعاتی پلیس در زمانی کوتاه آغاز شد و ماموران با تلاش بی‌وقفه موفق شدند به سرنخ‌هایی از متهم برسند.

فرمانده انتظامی مراوه‌تپه گفت: با پیداکردن متهم، وی که عرصه را بر خود تنگ دید گروگان را رها کرد و به مکان نامعلومی گریخت اما با سرعت عمل پلیس در کمتر از ۲ ساعت دستگیر شد.

وی ادامه داد: گروگان صحیح و سالم به خانواده‌اش تحویل داده شد و متهم در تحقیقات مقدماتی پلیس، انگیزه خود از ارتکاب جرم را اختلافات شخصی عنوان کرد.

وی اضافه کرد: پلیس با کسانی که بخواهند با ایجاد ناهنجاری، نظم و امنیت جامعه را برهم بزنند با قاطعیت برخورد می‌کند و اجازه جولان به خاطیان و سودجویان نخواهد داد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا