اخبار

متولد دو نوزاد عجول گلستانی در آمبولانس نوروز امسال

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان گلستان با اشاره به وقوع ۵۴۹ حادثه در زمان اجرای طرح نوروزی در استان گفت: در این مدت دو نوزاد عجول نیز دز آمبولانس چشم به جهان گشودند.

به گزارش مردم گلستان،محمدجواد مقسمی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: از ۲۴ اسفند سال ۱۴۰۲ تا ۱۴ فروردین امسال بیش از ۲۱ هزارو ۵۷۰ تماس با سامانه ۱۱۵ برقرار شده که ۹۵۷ مورد آن ایجاد مزاحمت های تلفنی بوده است.

وی بیان کرد: اورژانس پیش بیمارستانی گلستان با انجام ۶ هزار ۳۵۵ ماموریت ۳ هزار و ۸۷۳ نفر را به مراکز درمانی اعزام و یک هزار و ۹۷۰ نفر دیگر را نیز درمان درمحل انجام و به مردم خدمت رسانی کرده است.

مقسمی ادامه داد: اورژانس هوایی استان نیز با دو سورت پرواز درخدمت مردم بوده که یکی از این ماموریت ها منجر به انتقال کودک ۶ ماهه به مشهد مقدس شد پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای استان نیز ۳ هزارو ۱۸۴ ماموریت محوله را در راستای خدمت به مسافرین نوروزی انجام داده است.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان گلستان با اشاره به انجام ۹۳۶ ماموریت حوادث ترافیکی خاطرنشان کرد: اورژانس پیش بیمارستانی گلستان در مدت زمان اجرای طرح نوروزی به ۵۴۹ حادثه ترافیکی جاده‌ای و ۳۸۷ حادثه شهری اعزام شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: در بازه زمانی اجرای طرح نوروزی در استان گلستان دو نوزاد عجول نیز در آمبولانس‌های اورژانس گلستان با سلامت کامل چشم به جهان گشودند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا