اجتماعیاخباراقتصاد

یکی از دغدغه های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) موضوع مسکن جوانان کم درآمد می‌باشد

سلمان زاده مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان گلستان گفت: آیین کلنگ زنی که امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاون عمرانی استاندار و مدیران کل استان گلستان در گرگان برگزار شد تعداد ۲۲۰ واحد در شهرک سعدآباد است که توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ساخته می‌شود.

وی افزود: این پروژه در ۲ قطعه زمین و مجموعا ۱۴۰۰۰ متر مربع با ۱۱ بلوک ، ۵ طبقه و جمعا در بنا حدود ۲۸۰۰۰ متر مربع ساخته می شود.

سلمان‌زاده در مورد نحوه واگذاری این واحدها گفت: واگذاری برابر ضوابط و شرایط وزارت راه و شهرسازی و ثبت نام در سامانه مربوط به طرح اقدام ملی مسکن است.

ایشان اشاره کرد: یکی از دغدغه های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره ) موضوع مسکن جوانان کم درآمد می باشد که هدف از این اقدام واگذاری مسکن بصورت ارزان قیمت به آنان است.

مدیر کل ستاد اجرایی استان گلستان در پایان عنوان کرد: سهم ساخت ستاد در این استان ۱۰۰۰ واحد است که تاکنون راه و شهرسازی توانست زمین را در اختیار ستاد قرار دهد که در صورت تحویل زمین های بیشتر از جمله منطقه مریم آباد و یا در شهرهای دیگر ستاد این آمادگی را دارد تا این تعداد و یا تعداد بیشتر، تعهد را به سرانجام برساند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا