اجتماعیاخبار

۳۰۰۰ نفر در گرگان عهده دار فرایند انتخابات هستند

فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان گرگان گفت: سه هزار نفر در حوزه انتخابیه شهرستان گرگان، کار اجرای فرآیند انتخابات را عهده دار هستند.

به گزارش مردم گلستان به نقل از خبرگزاری مهر، محمد حمیدی عصر دوشنبه در همایش آموزش و توجیهی بازرسان و سر بازرسان انتخابات اظهارکرد: باید تلاش کنیم با امانت داری از آرای مردم، انتخاباتی سالم را برگزار کنیم زیرا مردم انتظار دارند اخذ رأی به خوبی انجام پذیرد.

فرماندار گرگان گفت: شناخت شعب اخذ رای، حضور به موقع در محل رای گیری، نظارت و بازرسی اطراف و ورودی محل اخذ رای برای امحا کردن تبلیغات به جا مانده از هر کاندیدایی، همکاری با نمایندگان فرماندار و غیره از جمله انتظاراتی است که در وظایف بازرسان دیده می شود.

حمیدی افزود: نمایندگان فرماندار باید با توجه به اصل بی طرفی در این انتخابات شرکت کرده و تا پایان مراحل انتخابات به وظیفه شرعی و قانونی خود عمل کنند.

وی بیان کرد: قطعاً تلاش شده تا نمایندگان فرماندار، ناظران و سر بازرسین از معتمدترین، سرشناس ترین و خوشنام ترین افراد باشند.

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان گرگان گفت: سه هزار نفر در حوزه انتخابیه شهرستان گرگان، کار اجرای فرآیند انتخابات را عهده دار هستند که از این تعداد ٣٠٠ نفر را بازرس و سر بازرس تشکیل می دهند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا