اخبارورزش

۳ بوکسور نونهال گلستانی به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می‌شوند

 رییس هیات بوکس گلستان گفت: امیرحسین قربانی، کمیل کهن‌پور و امیرحسین رستم‌پور بوکسورهای نونهال استان به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می‌شوند.

علی بیانی روز یکشنبه در گفت و گویی اظهارداشت: این ورزشکاران پس از چندین مرحله برگزاری مسابقات انتخابی و اردوهای مختلف، حریفان را پشت سر گذاشته و در فهرست نهایی نفرات اعزامی قرار گرفتند.

وی بیان کرد: قربانی، کهن‌پور و رستم‌پور به ترتیب در  اوزان ۳۵، ۴۳ و ۵۸ کیلوگرم با عملکرد خوب و قابل دفاع خود در آخرین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی در سیرجان نظر نهایی کادر فنی را جلب کردند.

رییس هیات بوکس گلستان افزود: حضور این سه نونهال در ترکیب اصلی تیم ملی بوکس ایران، نتیجه زحمات، ممارست و تمرین مداوم مربیان و ورزشکاران و روسای هیات‌های شهرستانی و مجموعه کادر ورزشی و اجرایی این هیات و پشتکار و جدیت ورزشکاران و حمایت‌های خانواده‌های آنان است.

وی گفت: خانواده‌های ورزشکاران ضمن حمایت‌های معنوی و همراهی فرزندان خود، در بخش‌های مختلف از جمله کمک‌های مالی هم دریغ و کوتاهی نمی‌کنند.

بیانی افزود: بوکس رشته‌ای مدال‌آور و قهرمان‌پرور است که نیازمند توجه جدی در بخش حمایت‌های مالی از سوی اداره کل ورزش و جوانان است.

وی اضافه کرد: رقابت‌های قهرمانی آسیا ۶ تا ۱۳ آذر ماه امسال برگزار می‌شود اما هنوز میزبان این مسابقات مشخص نشده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا