اجتماعیاخبار

۶ روز جستجوی نافرجام برای یافتن پیرمرد ۸۵ ساله در «کبودوال»

سرپرست جمعیت هلال‌احمر علی‌آبادکتول از ادامه عملیات جستجو برای یافتن پیرمرد ۸۵ ساله مفقود در جنگل کبودوال این شهرستان خبر داد.

ربیع اله افشانی در گفتگواظهار کرد: عملیات جستجوی پیرمرد ۸۵ ساله که از روز شنبه (پنجم تیرماه) در جنگل کبودوال علی آبادکتول مفقود شده همچنان ادامه دارد.

سرپرست جمعیت هلال احمر علی آبادکتول افزود: روزانه پنج تیم شامل یک تیم جاده، سه تیم کوهستان و یک تیم آنست متشکل از ۲۷ نجاتگر در عملیات جستجو شرکت می‌کنند.

وی بیان کرد: این مرد مسن اهل شهرستان شوش به همراه خانواده در حال عزیمت به مشهد بود که برای استراحت در جنگل کبودوال اتراق کرده و بعد از خارج شدن از محل اسکان تاکنون اثری از وی نیست.

افشانی گفت: در این عملیات جستجو علاوه بر خودروها و نیروهای به‌کارگیری شده، ۳۰ دستگاه موتورسیکلت آفرود و ۱۶ خودروی آفرود داوطلب و ۱۶۵ داوطلب هیأت کوهنوردی، منابع طبیعی، شهرداری، نیروهای مردمی حضور داشتند.

فرمانده انتظامی علی آبادکتول هم در این خصوص با اشاره به اعزام تیم‌هایی مجرب و ویژه به منطقه مورد نظر، گفت: بررسی‌های تخصصی و میدانی پلیس در این راستا آغاز شد و تا این لحظه مأموران به‌صورت شبانه روز با کمک معتمدان محل و تیم‌های امدادی، مشغول گشت‌زنی هدفمند برای یافتن این مسافر هستند.

الیاس تازیکه با بیان اینکه فرضیه‌های مختلف در دست بررسی است، ادامه داد: اعضای خانواده برای انجام تحقیقات بیشتر به مقر پلیس آگاهی منتقل شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا